Aktualności

OSI Group

Ponad 100 lat historii OSI GROUP!

OSI GROUP zostało założone w 1909 roku w Chicago USA. Dziś to globalny koncern, posiadający ponad 50 zakładów produkcyjnych

OSI POLAND FOODWORKS jest jednym z krajowych przedstawicieli amerykańskiego koncernu OSI GROUP, posiadającego zakłady produkcyjne w 17 krajach świata i zatrudniającego ponad 19 tysięcy pracowników.

Zakład produkcyjny zlokalizowany w Chróścinie k. Góry (na granicy woj. dolnośląskiego i wielkopolskiego), działa na rynku od 2011 roku. To jeden z największych zakładów ubojowych i rozbiorowych funkcjonujących na polskim rynku, kontrolujący około 6% rynku skupu. Miesięczny poziom ubojów to ponad 5 000 sztuk bydła.

Zakład prowadzi skup bydła (byki, krowy, jałówki) na terenie całego kraju w oparciu o trzy bazy skupowe zlokalizowane na pograniczu woj. wielkopolskiego i dolnośląskiego, woj. kujawsko-pomorskiego oraz na terenie woj. warmińsko-mazurskiego.

Oferujemy hodowcom bydła wysokie standardy obsługi, uczciwe rozliczenia, pewne płatności i system kontraktacji pozwalający na stabilny rozwój hodowli bydła oraz oferowanie wyższych cen w skupie!

OSI POLAND FOODWORKS to także jeden z nielicznych zakładów w Polsce posiadający również certyfikat zgodności procesu produkcji z wymaganiami Rozporządzenia Rady (WE) 834/2007 w sprawie produkcji ekologicznej i znakowania produktów ekologicznych.


OSI GROUP – A WORLD OF FOOD SOLUTIONS

Polityka OSI GROUP wyrażająca się w budowaniu zakładów produkcyjnych na kluczowych rynkach świata powoduje, iż powiększając swoje globalne możliwości produkcyjne oraz dystrybucyjne, koncern zyskuje jednocześnie znajomość specyfiki rynku lokalnego. Dzięki temu może lepiej zaspokajać zróżnicowane potrzeby i przygotowywać ofertę skrojoną dokładnie pod oczekiwania każdego z odbiorców. To dlatego OSI GROUP jest jednym z czołowych globalnych dostawców mięsa.