Aktualności

OSI Group

Ponad 100 lat historii OSI GROUP!

OSI GROUP zostało założone w 1909 roku w Chicago USA. Dziś to globalny koncern, posiadający ponad 50 zakładów produkcyjnych

OSI POLAND FOODWORKS czerpie z wartości  i kulturowego dziedzictwa OSI GROUP, realizującego działalności produkcyjną na całym świecie z uwzględnieniem podejścia „zrównoważonego wzrostu” [„Sustainability”]. 

Pojęcie to oznacza odpowiedzialne zarządzanie i uwzględnienie w codziennej działalności wytwórczej zakładów ich oddziaływania społecznego, ekonomicznego (z uwzględnieniem całego łańcucha dostaw surowca) oraz środowiskowego, czyli wpływu na środowisko naturalne.

Więcej o filozofii „Sustainability” i przykłady praktycznych działań OSI GROUP na całym świecie znajdziesz: http://osigroup.com/sustainability.html

OSI POLAND FOODWORKS realizuje działalność w obszarze Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR) w trzech wymiarach: pro-pracowniczych działań, działalności charytatywnej oraz sponsoringowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi działaniami.

 


OSI GROUP – A WORLD OF FOOD SOLUTIONS

Polityka OSI GROUP wyrażająca się w budowaniu zakładów produkcyjnych na kluczowych rynkach świata powoduje, iż powiększając swoje globalne możliwości produkcyjne oraz dystrybucyjne, koncern zyskuje jednocześnie znajomość specyfiki rynku lokalnego. Dzięki temu może lepiej zaspokajać zróżnicowane potrzeby i przygotowywać ofertę skrojoną dokładnie pod oczekiwania każdego z odbiorców. To dlatego OSI GROUP jest jednym z czołowych globalnych dostawców mięsa.