Aktualności

OSI Group

Ponad 100 lat historii OSI GROUP!

OSI GROUP zostało założone w 1909 roku w Chicago USA. Dziś to globalny koncern, posiadający ponad 50 zakładów produkcyjnych

OSI POLAND FOODWORKS ufundowało wyprawki szkolne dla wszystkich dzieci w Chróścinie i Witoszycach.

 

2 września 2017 w słoneczne sobotnie popołudnie na chróścińskim placu zabaw było bardzo gwarno i wesoło. Na zaproszenie OSI POLAND FOODWORKS oraz Sołtysa Chróściny o godz. 12.00 zgromadziły się dzieci mieszkające w Chróścinie i Witoszycach, które uczęszczają do Zespołu Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Witoszycach do klas I – VII. Uczniów Szkoły wraz z Rodzicami przywitali: sołtys – Katarzyna Maksymczuk wraz z przedstawicielem firmy OSI POLAND FOODWORKS. Dzieci przybyły bardzo licznie, a w trakcie spotkania czekało na nie wiele niespodzianek. Były zabawy i konkursy m. in.: konkurs na najładniej narysowanego byka lub krowę, skakanie na skakance, przeciąganie liny, bieg w workach, hula – hop i wiele innych atrakcji. Dodatkowo uczestnicy spotkania mieli zapewniony poczęstunek w formie przekąsek z grilla oraz zimne napoje. Czas mijał bardzo szybko, dzieci były szczęśliwe i zadowolone, a dopełnienie zadowolenia nastąpiło w chwili, gdy każde dziecko otrzymało paczkę od OSI POLAND FOODWORKS, w której znajdowała się wyprawka szkolna. Dzieci oglądały otrzymane prezenty i cieszyły się każdą nową rzeczą. Paczki zawierały m.in. plecaki turystyczne, zeszyty, bloki rysunkowe i techniczne, pisaki, długopisy, smycze, kleje, plastelina, oraz cieszące się wielką popularnością kubki termiczne. Dzieci były zachwycone różnorodnością upominków. Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy zrobili sobie wspólne zdjęcie upamiętniające spotkanie.

Festyn był również okazją do testowania nowego modułu na placu zabaw, który ufundowała firma OSI POLAND FOODWORKS.

 

 

 


OSI GROUP – A WORLD OF FOOD SOLUTIONS

Polityka OSI GROUP wyrażająca się w budowaniu zakładów produkcyjnych na kluczowych rynkach świata powoduje, iż powiększając swoje globalne możliwości produkcyjne oraz dystrybucyjne, koncern zyskuje jednocześnie znajomość specyfiki rynku lokalnego. Dzięki temu może lepiej zaspokajać zróżnicowane potrzeby i przygotowywać ofertę skrojoną dokładnie pod oczekiwania każdego z odbiorców. To dlatego OSI GROUP jest jednym z czołowych globalnych dostawców mięsa.