Aktualności

OSI Group

Ponad 100 lat historii OSI GROUP!

OSI GROUP zostało założone w 1909 roku w Chicago USA. Dziś to globalny koncern, posiadający ponad 50 zakładów produkcyjnych

OSI POLAND FOODWORKS NA TARGACH ANUGA 2017 

Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska targowego B31/B39 050 - D 051 w pawilonie 6.

ANUGA

OSI POLAND FOODWORKS to jeden z czołowych europejskich przedstawicieli amerykańskiego koncernu OSI GROUP. Koncern uważany jest za jednego z największych światowych ekspertów ds. zarządzania łańcuchem dostaw w branży spożywczej. Marka cieszy się znakomitą opinią na całym świecie wśród swoich Kontrahentów. Jej symbolem jest najwyższej jakości wołowina oraz zadowoleni Partnerzy biznesowi. OSI GROUP istnieje już ponad 100 lat prowadząc swoją działalność w ponad 65 zakładach w produkcyjnych w 17 krajach na całym globie zatrudniając ponad 20 000 pracowników.

OSI POLAND FOODWORKS to nowoczesny zakład produkcyjny zlokalizowany na pograniczu dwóch województw: dolnośląskiego i wielkopolskiego. To jeden z czołowych zakładów zajmujących się ubojem oraz rozbiorem bydła rzeźnego w Polsce. Transakcje zakupowe bydła (byki, krowy, jałówki) odbywają się na terenie całego kraju oferując swoim dostawcom wysokie standardy obsługi, pewne rozliczenia oraz system kontraktacji pozwalający na stabilny i zrównoważony rozwój hodowli.

Marka OSI FOODWORKS to również proces rozbioru, podczas którego z należytą starannością oraz dopełnieniem wszystkich światowych norm powstaje towar gotowy do dalszej wysyłki. W ofercie sprzedażowej zakładu znajdują się tusze i ćwierci wołowe oraz wołowina kulinarna w elementach ( m.in. steki wołowe, rostbef, antrykot). Jesteśmy również producentem bardzo pożądanej na światowych rynkach wołowiny dojrzewającej.

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska targowego B31/B39 050 - D 051 w pawilonie 6.

Nasz zespół ekspertów z przyjemnością udzieli Państwu indywidualnych konsultacji oraz informacji. Już dziś mogą się Państwo umówić na spotkanie podczas targów Anuga 2017, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 


OSI GROUP – A WORLD OF FOOD SOLUTIONS

Polityka OSI GROUP wyrażająca się w budowaniu zakładów produkcyjnych na kluczowych rynkach świata powoduje, iż powiększając swoje globalne możliwości produkcyjne oraz dystrybucyjne, koncern zyskuje jednocześnie znajomość specyfiki rynku lokalnego. Dzięki temu może lepiej zaspokajać zróżnicowane potrzeby i przygotowywać ofertę skrojoną dokładnie pod oczekiwania każdego z odbiorców. To dlatego OSI GROUP jest jednym z czołowych globalnych dostawców mięsa.