Aktualności

OSI Group

Ponad 100 lat historii OSI GROUP!

OSI GROUP zostało założone w 1909 roku w Chicago USA. Dziś to globalny koncern, posiadający ponad 50 zakładów produkcyjnych

Kolejny rok z rzędu - OSI POLAND FOODWORKS wsparło organizację dorocznego Biegu Policji w Górze.

To już VIII edycja biegu na dystansie 10 km, który nabrał charakteru ogólnopolskiego i na stałe wpisał się na listę najważniejszych półmaratonów w Polsce. W tym roku finisz zakończył się pobiciem rekordów trasy w kategorii open mężczyzn i kobiet. Po raz pierwszy impreza biegowa rozszerzona została o bieg „maluchów”. Komisarz Lew i Maluchy to pierwsza edycja biegu dla dzieci poniżej 7 roku życia.

Bieg to ważne wydarzenie dla Polskiej Policji posiada rangę Mistrzostw Polski dla uczestniczących w nim policjantów. Celem imprezy jest popularyzacja biegania jako formy aktywnego wypoczynku i rekreacji ruchowej, integracja sympatyków uprawiających biegi uliczne, a także promocja Policji.

 

 


OSI GROUP – A WORLD OF FOOD SOLUTIONS

Polityka OSI GROUP wyrażająca się w budowaniu zakładów produkcyjnych na kluczowych rynkach świata powoduje, iż powiększając swoje globalne możliwości produkcyjne oraz dystrybucyjne, koncern zyskuje jednocześnie znajomość specyfiki rynku lokalnego. Dzięki temu może lepiej zaspokajać zróżnicowane potrzeby i przygotowywać ofertę skrojoną dokładnie pod oczekiwania każdego z odbiorców. To dlatego OSI GROUP jest jednym z czołowych globalnych dostawców mięsa.