Aktualności

OSI Group

Ponad 100 lat historii OSI GROUP!

OSI GROUP zostało założone w 1909 roku w Chicago USA. Dziś to globalny koncern, posiadający ponad 50 zakładów produkcyjnych

Wydarzenia

OSI POLAND FOODWORKS ufundowało wyprawki szkolne dla wszystkich dzieci w Chróścinie i Witoszycach.

OSI POLAND FOODWORKS NA TARGACH ANUGA 2017 

Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska targowego B31/B39 050 - D 051 w pawilonie 6.

ANUGA

Kolejny rok z rzędu - OSI POLAND FOODWORKS wsparło organizację dorocznego Biegu Policji w Górze.

„Uczelnia z przyszłością” to hasło promocyjne renomowanego Uniwersytetu Przyrodniczego z Poznania. OSI POLAND FOODWORKS podpisało umowę o współpracy naukowo-badawczej i dydaktycznej z Wydziałem Hodowli i Biologii Zwierząt tej Uczelni.

Podczas minionego weekendu dział skupu OSI POLAND FOODWORKS uczestniczył w dwóch imprezach targowych: XXXVII Międzynarodowych Targach Rolno-Przemysłowych „AGRO-TECH Minikowo” oraz „XI Wystawie Zwierząt Hodowlanych w Pudliszkach”. Łącznie podczas weekendu nasze stoiska firmowe odwiedziło prawie dwustu hodowców. Dziękujemy!

W rankingu „100 Największych Przedsiębiorstw Regionu Leszczyńskiego” za rok 2013, organizowanego przez Tygodnik ABC, OSI POLAND FOODWORKS zajął 11 miejsce, z rocznymi przychodami na poziomie prawie 300 milionów złotych.

W dniach 07-.08 czerwiec OSI POLAND FOODWORKS uczestniczył w dorocznych Wielkopolskich Targach Rolniczych „SIELINKO 2014”. 

W dniach 24-24.05 OSI POLAND FOODWORKS uczestniczył w dorocznych już targach rolniczych w Gołaszynie, organizowanych przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego.

W ubiegłym tygodniu zakończyły się w Parmie targi spożywcze „CIBUS”. To kluczowe dla włoskiego sektora spożywczego wydarzenie, skierowane głównie dla lokalnych producentów i tych zagranicznych firm, które są obecne lub chcąc zaistnieć na włoskim rynku. Jedynym wystawcą z Polski była firma OSI POLAND FOODWORKS, jeden z największych krajowych producentów wołowiny.

23 rowerowa „Majówka” Tygodnika ABC za nami. Po raz pierwszy wzięły w niej udział dzieci ze Szkoły Podstawowej w Witoszycach oraz Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Jednym z głównych sponsorów wydarzenia był OSI POLAND FOODWORKS.

Informujemy, iż ze względu na niemożność zabezpieczenia rajdu przed policję górowską i leszczyńską zmieniliśmy trasę rajdu na bezpieczniejszą dla uczestników.

15 letni Tomasz Jabłkowski, mieszkaniec Chróściny, 30 marca w Lubawie wywalczył tytuł Mistrza Polski w kick-boxingu w wersji light-contact, w kat. 69 kg (Kadeci). 

10 kwietnia dwie spółki Grupy OSI: OSI POLAND FOODWORKS specjalizująca się w produkcji mięsa wołowego oraz OSI CONVENIENCE EUROPE, specjalizująca się w produktach convenience (m.in. hamburgery wołowe, produkty drobiowe jak: nuggetsy, skrzydełka), wystawiały się na Targach HoReCa zorganizowanych w Lesznie, przez dystrybutora mrożonych produktów spożywczych, firmę Augusto Kościan. 

OSI POLAND FOODWORKS weźmie udział w Targach Pracy organizowanych przez Biuro Karier Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Lesznie. Targi odbędą się 10 kwietnia od godz. 10 w Auli PWSZ. Zapraszamy wszystkich szukających pracy. Będzie możliwość osobistej rozmowy z przedstawicielem działu HR w zakresie aktualnych wakatów, oczekiwań wobec kandydatów, specyfiki produkcji, czy przebiegu procesów rekrutacyjnych w zakładzie.

Zapraszamy serdecznie!

Sprawdź aktualne wakaty!

 

 

W ostatnim dniu stycznia uczestniczyliśmy na Gali V już edycji ogólnopolskiego Konkursu na najlepszą Fermę i Hodowcę Bydła Mlecznego i Mięsnego organizowanego przez Redakcję Ogólnopolskiego Czasopisma Specjalistycznego „Bydło”.


OSI GROUP – A WORLD OF FOOD SOLUTIONS

Polityka OSI GROUP wyrażająca się w budowaniu zakładów produkcyjnych na kluczowych rynkach świata powoduje, iż powiększając swoje globalne możliwości produkcyjne oraz dystrybucyjne, koncern zyskuje jednocześnie znajomość specyfiki rynku lokalnego. Dzięki temu może lepiej zaspokajać zróżnicowane potrzeby i przygotowywać ofertę skrojoną dokładnie pod oczekiwania każdego z odbiorców. To dlatego OSI GROUP jest jednym z czołowych globalnych dostawców mięsa.