Aktualności

OSI Group

Ponad 100 lat historii OSI GROUP!

OSI GROUP zostało założone w 1909 roku w Chicago USA. Dziś to globalny koncern, posiadający ponad 50 zakładów produkcyjnych

Prasa o nas

Redakcja "Panoramy Leszczyńskiej" w ramach cyklu przybliżania czytelnikom historii i teraźniejszości okolicznych miejscowości, odwiedziła Chróścinę, miejscowość w której zlokalizowany jest zakład OSI POLAND FOODWORKS.

W ciągu niespełna półtora roku od rozpoczęcia działalności, zakład OSI POLAND FOODWORKS, produkujący wołowinę i należący do OSI Group, stał się jednym z największych polskich producentów wołowiny. Polityka zakładu ma wpływ na ceny skupu i sprzedaży mięsa wołowego w całym kraju. Co więcej, przedsiębiorstwo pod kierownictwem PIOTRA ANTKOWIAKA stało się jednym z najprężniej funkcjonujących zakładów w całej europejskiej strukturze OSI Group... przeczytać możemy w najnowszym numerze miesięcznika wydawanego przez stowarzyszenie Polskie-Mięso.

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu to taki sposób prowadzenia firmy, w którym priorytetem nie jest wyłącznie maksymalizacja zysku właściciela, ale osiągnięcie równowagi pomiędzy efektywnością i dochodowścią, a interesem społecznym...można przeczytać w bieżącym wydaniu Panoramy Leszczyńskiej.

O tym dlaczego chów bydła do 24 miesięcy jest bardziej opłacalny dla hodowców przeczytać można w artykule "Moda na steki" opublikowanym przez Panoramę Leszczyńską, w sekcji Rolnictwo. Czytaj więcej

Piotr Antkowiak dyrektor zarządzający OSI POLAND FOODWORKS udzielił wywiadu do prestiżowego miesięcznika rolniczego "Top Agrar". Czytaj więcej

Wołowina mozolnie odzyskuje należne miejsce na polskich stołach. Konsumenci coraz chętniej kupują to zdrowe mięso, a rolnicy coraz chętniej hodują bydło. Zachęcają ich do tego duże firmy, które skłonne są płacić więcej najlepszym hodowcom. Najlepszym, czyli takim, których hodowle spełniają najwyższe standardy.

Jeśli chcesz się zapoznać z pełnym tekstem artykułu, który ukazał się w dniu 26.czerwca w Reporterze Leszczyńskim - kliknij "Krowa z certyfikatem"

Portalspożywczy.pl    Czytaj więcej...

Światowy potentat dla lokalnej społeczności.

Pod takim tytułem ukazał się w dniu 29.kwietnia artykuł w Tygodniku ABC opisujący zaagażowanie OSI POLAND FOODWORKS w projekty z zakresu Odpowiedzialności Społecznej.

Jeśli chcesz się zapoznać z pełnym tekstem - kliknij TYGODNIK ABC.

Największa Majówka rowerowa w Europie odbędzie się już 1 maja. Miło nam poinformować, że OSI POLAND FOODWORKS jest jednym z głównych sponsorów tegorocznej edycji rajdu, reprezentacja zakładu weźmie w nim także czynny udział.

Polski rynek wołowiny ma dużą przyszłość, można przeczytać w bieżącym wydaniu Panoramy Leszczyńskiej. Komentarz do redakcyjnego tematu udzielił Piotr Antkowiak dyrektor zarządzający OSI POLAND FOODWORKS, który przedstawił ideę i zasady programu SFS - Standard Hodowli Bydła.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym artykułem

Mono-zawodowcy to już przeszłość. Chcesz mieć pracę musisz nieustannie się uczyć, rozwijać, zmieniać zawody i być gotowym do pracy w każdej branży...można przeczytać w wydaniu Reportera Leszczyńskiego poświęconego sytuacji na rynku pracy.

Jeśli chcesz się zapoznać z pełnym tekstem - kliknij REPORTER LESZCZYŃSKI.

portalspozywczy.pl  Czytaj więcej...


OSI GROUP – A WORLD OF FOOD SOLUTIONS

Polityka OSI GROUP wyrażająca się w budowaniu zakładów produkcyjnych na kluczowych rynkach świata powoduje, iż powiększając swoje globalne możliwości produkcyjne oraz dystrybucyjne, koncern zyskuje jednocześnie znajomość specyfiki rynku lokalnego. Dzięki temu może lepiej zaspokajać zróżnicowane potrzeby i przygotowywać ofertę skrojoną dokładnie pod oczekiwania każdego z odbiorców. To dlatego OSI GROUP jest jednym z czołowych globalnych dostawców mięsa.